Нова філософія освіти утверджує погляд на особистість як на найвищу цінність суспільства, виховання повинно виходити з необхідності розвитку в здобувачів освіти рис, які допоможуть реалізувати себе як члена суспільства, як неповторну індивідуальність зі своїми специфічними запитами, індивідуальними планами самореалізації, творенням власної концепції життєтворчості.

12 квітня вихователями Тетяною Мельник та Наталією Швець було проведено засідання методичної комісії вихователів та класних керівників у формі круглого столу «Самореалізація особистості ліцеїста в позаурочний час». Під час засідання були висвітленні питання про стратегію самореалізації, шляхи особистісного розвитку і самовдосконалення особистості ліцеїста в позаурочний час. Вихователі долучилися до обговорення даної теми та поділились власним досвідом роботи. Особлива увага зі здобувачам освіти приділяється педагогами, під час воєнного стану, національно-патріотичному вихованню.

Тож, головним завданням вихователя  є моральна та психологічна підтримка здобувачів освіти, надання цікавих та корисних порад щодо самореалізації в позаурочний час.

Тетяна  Мельник, Наталія Швець, вихователі