Вихідні дні – це дні щотижневого відпочинку, але в ліцеї вони проходять в розважально – пізнавально – навчальній атмосфері .

9 жовтня у рамках клубу вихідного дня Ольга Федюк, вихователь виховної групи №7, організувала й провела настільну гру «UNO». Ця вікторина принесла вихованцям позитивні емоції і відмінний настрій.

10 жовтня у ліцеї – інтернаті відбувся  навчально – пізнавальний тренінг «Конфлікт – мистецтво взаємодії», який організувала і провела вихователь виховної  групи №4 Наталія Швець.

На жаль, конфлікти є частиною повсякденного життя. Вони бувають різні. Конфлікт між двома людьми, конфлікт між людиною та цілою групою, між групами, націями, державами.

Метою даного тренінгу було поглибити знання ліцеїстів  про конфлікт; сприяти формуванню позитивного ставлення до людей, мотивувати бажання оволодіти навичками конструктивного спілкування й соціальної взаємодії; навчити раціонально й послідовно діяти в конфліктних ситуаціях; учити контролювати власні емоції та дії.

Тренінг завершився у дуже теплій, доброзичливій атмосфері . Лицеїсти навчилися гідно поводитися в конфліктах і відпрацювали шляхи їх мирного врегулювання .

О. Федюк., Н. Швець, вихователі.