Серед усіх геніальних винаходів людства одне з найважливіших місць відводиться сім’ї, родині. В Україні говорять: «Без сім’ї – немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить уширокий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.

Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Сім’я – ось та пристань і гавань, звідки ми виходимо уширокий світ, ім’я якому життя.

В стінах нашого закладу 15 та 16 грудня відбулося приємне та тепле родинне свято для ліцеїстів та батьків ІІ курсу «Посиденьки з любов’ю» та ІІІ курсу «Щастя бути разом», що стало доброю традицією, адже доброзичлива атмосфера є шляхом до єднання, зближення батьків, дітей, педагогів.

Присутніх на святі не довелося сумувати, адже ліцеїсти старанно готувалися до зустрічі із батьками. Ведучі свята гостинно привітали всіх присутніх хлібом-сіллю, а також привітно та доброзичливо вели свято.

Звичайно, таке свято не моглоо бійтися без пісень та танцю. Зачарувала і схвилювала глядача своєю теплотою, повагою, піднесеністю почуттів ліцеїстка 21 групи – Сорокопуд Анастасія та ліцеїстка 31 групи – Кравчук Юлія, які виконали ліричні пісні.

Хореографічні композиції виконали: Григор Анна, ліцеїстка 22 групи, Калина Мирослава, ліцеїстка 21 групи та Чукардіна Катерина, ліцеїстка 32 групи, які додали позитивних емоцій всім присутнім. Приємний сюрприз підготувала Припишнюк Анастасія, ліцеїстка 21 групи, яка показала творчий та спортивний номер з футбольним м’ячем.

Родинне свято перепліталося із конкурсами, в яких активну участь брали батьки та діти. Складно передати ту позитивну емоційну насиченість, яка панувала під час свята. Урочиста доброзичлива атмосфера, позитивні враження, веселий настрій, щирі родинні стосунки – все це залишилося у пам’яті дітей і дорослих як справжнє свято дружньої родини.

Свято закінчилося дружнім чаюванням та солодким частуванням. Але основне те, що усі присутні сім’ї об’єдналися в одну велику ліцейську родину.

Редька Лілія Петрівна, класний керівник 21 групи