Сьогодення диктує, що суспільству потрібна професійно-компетентна молодь, яка вміє швидко адаптуватися в нестабільних умовах, здатна до ризику, самостійного вибору сфер діяльності, поведінки, орієнтованої на успіх, саморегуляцію. Пріоритетним завданням у роботі навчально-спортивного відділу  є максимальна реалізація здібностей ліцеїстів у резервному спорті та спорті вищих досягнень, що на сучасному етапі розвитку сфери фізичної культури і спорту в нашій державі, який  значно відстає від міжнародних стандартів вимагає наполегливої роботи всього колективу.

Об’єднані однією метою – досягнення високих спортивних результатів та поповнення національних збірних команд України вчителі з видів спорту протягом року орієнтували свою роботу на реалізацію поставлених завдань. Безперервний навчально-тренувальний процес  здійснювався на основі сучасної методики тренування із застосуванням технічних і відновлювальних заходів на базі освоєння тренувальних і змагальних навантажень.

21 лютого 2019 року відбулась педагогічна рада на тему:  Моніторинг діяльності навчально-спортивного відділу за 2018 рік

Педагогічний склад відділу залишався незмінним. Працювали 34 штатних вчителя з видів спорту. Всі мають вищу освіту за напрямом «фізичне виховання і спорт». З них: 3 Заслужених тренера України, 2 заслужених працівника фізичної культури і спорту, 5 відмінників освіти, 1 Майстер спорту міжнародного класу, 9 Майстрів спорту України, 12 – вищої кваліфікаційної категорії.

Про результати роботи навчально-спортивного відділу свідчить рівень спортивних досягнень за результатами виступів спортсменів в офіційних змаганнях різного рівня. У 2018 році вихованці ліцею-інтернату брали участь у ІІІ-х Юнацьких Олімпійських іграх, у Всесвітній гімназіаді школярів, чемпіонатах світу і Європи, міжнародних змаганнях,  373 рази  стартували у чемпіонатах України, 37- у Кубках України. Здобули 150 медалей, з них: 43 золотих, 42 срібних і 65 бронзових.

У рейтингу спеціалізованих навчальних закладів  України за 2018 рік – КЗ КОР «КОЛІФКС» посів І місце серед ліцеїв-інтернатів спортивного профілю.

Рік наполегливої праці був наповнений спортивними перемогами та рекордами, збагатив спортивну славу Київщини іменами нових чемпіонів.