День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначають в Україні 9 листопада. За  православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця  – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

В цей день у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» відбулось свято «Рідна мова на подіумі», яке організували та провели ліцеїсти І-ІІІ курсів та вчитель-філолог Корнійчук О.С.

Клас перетворився на Світлицю, в якій запрошували на слово щире, на бесіду мудру, на свято. Шанувальники рідного слова організували поетичне читання на тему «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…», знайомили з національними обрядами та звичаями,проводили майстер-класи за технікою «декупаж» та «роботи із зернят».

Ліцеїсти створили символічне дерево-щастя та серце,яке стало втілення любові до  української мови,без якої не могло існувати ні народ, ні Україна як держава.

Підсумком зустрічі у Світлиці став імпровізований подіум для рідної мови,по якому проходили ліцеїсти і закликали берегти багатство нашого народу – рідну мову.

Творча зустріч виховує любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти українською мовою, пробуджувати почуття національної гідності.