Війна залишила свій непоправний слід для кожного з нас, тому важливо не втрачати здатності володіти собою та намагатися стабілізувати свій емоційний стан. Зробити це можна, зокрема, і завдяки теплому спілкуванню у колі близьких та друзів.

Спілкування та підтримка завжди допомагає переживати найтяжчі моменти, саме це, та бажання відволікти наших вихованців від війни, стало мотивацією для проведення вихователями Юлією Стьопенко, Оленою Литвиненко та Лілією Редькою у рамках діяльності творчої групи вихователів «Формування у ліцеїстів навичок культури поведінки та засад здорового способу життя» 15 квітня 2022 року майстер-класу з виготовлення корисних смаколиків «Радість спілкування у воєнний час».

Вихователі разом з ліцеїстами обговорили важливість правильного харчування та можливість об’єднати корисне з приємним, адже у такі важкі часи вживання солодощів надзвичайно важливе для організму. Солодке сприяє виробленню серотоніну – так званого гормону щастя, який підвищує настрій і додає позитиву в наше життя, що зараз необхідно для кожного з нас. Але якщо пристрасть до солодкого стає надмірною і нав’язливою, наш організм ризикує зіткнутися з багатьма серйозними проблемами. Тому тепер, як ніколи, актуальна тема виготовлення корисних солодощів.

За дружніми бесідами наші вихованці власноруч створювали домашній зефір з нешкідливих інгредієнтів, після чого ласували ним. Пили чай, їли смаколики, обговорювали позитивні плани на майбутнє, мріяли, розмовляли – так непомітно пройшло декілька годин зустрічі. Головне сьогодні – пам’ятати, що не варто піддаватися негативним емоціям, слід зосереджуватися на приємних моментах життя, мріях та зустрічах з близькими людьми.

Юлія СТЬОПЕНКО, Олена ЛИТВИНЕНКО, Лілія РЕДЬКА, вихователі