Ось і доходить до завершення ще один ліцейський навчальний рік. Енергія цього моменту сприяє підведенню  підсумків, визначенню стратегічних напрямків розвитку та, звичайно, роздумам про наше сьогодення й майбутнє. Чим з більшою свідомістю ми закриваємо цей рік, тим більше уваги та наполегливості ми візьмемо з собою в наступний.

23 червня 2021 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбувся щорічний публічний звіт директора – Балясникова Володимира Матвійовича.

У своєму виступі Володимир Матвійович зазначив, що наш ліцей має високий рівень у рейтингу України з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих закладів спортивного профілю. На ринку освітніх послуг спортивного спрямування ліцей є потужним, конкурентноздатним закладом. За результатами спортивних змагань ліцей вносить вагомий внесок у розвиток спорту та фізичне виховання молоді Київщини.

Також у своій доповіді Володимир Матвійович акцентував увагу  на тому, що саме наполеглива спільна праця вчителів, вихователів, вчителів з видів спорту та інших працівників ліцею приносить плідні результати у навчанні ліцеїстів та їх спортивні досягнення.

7 Майстрів спорту України, 15 вихованців ліцею входить до складу збірних команд України. Ліцеїсти вибороли 111 медалей різного ґатунку: 29 – золотих, 41 – срібних, 41- бронзових.

Цього року золоту медаль за високі навчальні досягнення до ліцейських нагород додала Журавель Олена – майстер спорту з важкої атлетики, яка змогла гарно поєднати навчання та заняття спортом. Це є вагомим внеском у здобутки ліцею

У зв’язку з карантинними обмеженнями цей рік видався складним для всіх сфер діяльності нашого суспільства. Всі служби нашого закладу працювали у режимі складної ситуації. Адміністративний контроль допомагав ефективно координувати діяльність всіх підрозділів, тому обмеження не сказалися на результатах.

Вчасні нарахування та виплати в повному обсязі  заробітних плат, ефективний розподіл та використання бюджетних коштів, проведення закупівель та торгів – це результат роботи бухгалтерії.

У закладі були створені безпечні умови щодо організації освітнього, навчально-тренувального процесів та життя ліцеїстів у гуртожитку. Дезінфекція у широкому спектрі, щоденний температурний контроль, 3-разове вологе прибирання, вчасна ізоляція хворих, забезпечення захисними засобами у повному обсязі,  організоване вакцинування – це кропітка робота медико відновлювального центру та господарської служби.

Дистанційна освіта – це стало новим випробуванням для ліцею. Онлайн уроки, виховні заходи, тренування з використанням сучасних технології проводилися згідно з розкладом. Педагоги ліцею впорилися і з цим випробуванням на високому рівні, підтверджуючи свою компетентність, мобільність та професійність.

Підводячи підсумки роботи ліцею-інтернату, директор акцентував увагу на тих позитивних змінах, які відзначилися творчими здобутками, спортивними перемогами, спільними досягненнями. Можемо з впевніностю сказати, що нам вдалося якісно забезпечувати освітній та навчально-тренувальний процеси в цьому навчальному році.