Ось і завершився такий непростий навчальний рік. На жаль, цього року ми не почули Останнього дзвоника у стінах рідного ліцею, не побачили щирих посмішок наших ліцеїстів та хвилювання батьків випускників.

Щиро дякуємо за Вашу працю, терпіння та невичерпну енергію у період дистанційного навчання. Впевнені, що отриманий нами усіма досвід був не тільки корисним, але й надзвичайно цікавим.

Бажаємо усім теплого літа, приємного відпочинку та з нетерпінням чекаємо на Вас у наступному навчальному році. А Вам, дорогі випускники, – вдалого продовження навчання в омріяному  закладі. Пам’ятайте, що ми завжди будемо радіти Вашим успіхам та перемогам.

І на останок, навчальний рік насправді завершується не святом Останнього дзвоника чи державною підсумковою атестацією, а підведенням підсумків цього року. Саме тоді приходить розуміння, скільки всього було зроблено, і скільки ще можна буде зробити в наступному навчальному році.

Проведення публічного звіту директора – це час підведення підсумків у роботі всього колективу ліцею. Публічна доповідь – це чудовий майданчик відкритого діалогу між усіма учасниками освітнього процесу (педагогами, батьками, ліцеїстами) у пошуках перспектив, але сьогодні – це все відбувалося по-новому – в цифровому форматі.

До вашої уваги – публічний звіт директора КЗ КОР “КОЛІФКС” Володимира Балясникова >>>