Вони зачаровують своїм співом і надають природі неповторного колориту.

Вже більше століття уся світова спільнота 1 квітня відзначає Міжнародний день птахів, який запровадили ще у 1906 році, підписавши Міжнародну конвенцію про охорону птахів, але стали масово відзначати Міжнародний день птахів у форматі інтернаціонального екологічного свята лише з 1994 року.

Доброю традицією нашого ліцею стало святкування цього дня. Більше десяти років поспіль ліцеїсти разом з вчителем біології Волик Галиною Павлівною святкують  Міжнародний день птахів.

Мета Міжнародного дня птахів – збереження видового різноманіття та чисельності диких птахів, залучення уваги громадськості до охорони птахів, проведення різних екологічних заходів і акцій.

Не тільки для людей важливі птахи, а й птахи явно потребують людської допомоги і вчити дітей піклуватися про «братів менших» потрібно з дитинства. . Міжнародне свято День птахів – це найкраща можливість, щоб ознайомити і ще раз донести до дитячих сердець необхідність подбати і допомогти птахам.

У цьому році з 01.04 по 03.04.2019 пройшли різноманітні заходи, присвячені цьому дню. Метою всіх заходів було виховання в учнів любові до природи та бережливе ставлення до неї, розширення знань про роль птахів.

В цьому році розпочався святкування дня птахів усним журналом «Вісники природи».  Сторінка за сторінкою, інформація за інформацією – і нові знання, нові відкриття про пташок. Ліцеїсти ІV курсу підготували екологічний відеодайджест  «Найбільш незвичні птахи», також була  випущена газета «Екологічний вісник»,   присвячена птаху року 2019  – Грак (Corvus frugilegus) Ліцеїсти  стільки гарного та цікавого почули й побачили про птахів, збагатились знаннями та повагою до друзів наших менших та допомогли учням підійти до висновку: Бережіть птахів! Бережіть природу!