Що таке психологія? Перш за все це наука, яка є найскладнішою, досить цікавою і важливою для людини. Вдумаймось, наскільки дивні духовні сили особистості, якій вдалося відкрити й обґрунтувати різноманітні закономірності людського буття, закономірності загадкового всесвіту. Та все ж, найбільш загадковим і надалі залишається мозок – маленька крихітка в порівнянні з всесвітом, яка вміщує в собі весь цей світ з усіма його законами, властивостями та силами. Ось, чому ми кажемо, що зі всіх чудес, які нам відомі – це сама людина. Тому заклик “пізнай самого себе”, який був звернений ще давньогрецьким філософом Сократом, залишається одним з найактуальніших і в ХХІ століття.

З метою самопізнання, самовизначення та розвитку успішній взаємодії особистості ліцеїста в соціумі психологічною службою ліцею-інтернату з 15.03-19.03.21 сплановано та проведено тиждень психологічної служби «Психологія в моєму житті»,  розділений на 5 блоків, а саме: «Психологія і Я», «Я і колектив», «Я і батьки», «Я і спорт» та «Я і навчання».

Протягом тижня проведено корисні та цікаві заняття: тренінг «Пізнай себе  – і ти пізнаєш світ», який став певним кроком до самопізнання, кіно тренінг «Я та інші», основною метою якого є усвідомлення ліцеїстами впливу групи на особистість, арт-заняття «Я маленька частина великої родини», спрямована на налагодження колективної діяльності,  години спілкування «Ми та дорослі» та «Психологічні причини поразки в спорті», практичне заняття «Створення плану психологічної самопідготовки до змагань», як спосіб попередження та подолання негативних емоційних станів перед змаганнями та психологічний квест-урок.

Також в рамках тижня за участю ліцеїстів різних навчальних груп створено календар «Щасливої особистості», який є стимульним матеріалом для кожного особисто та який спонукає до позитивної, морально-впевненої, соціально-орієнтованої активної діяльності.

Для особистого опрацювання та інформаційного збагачення створено вісник психологічної служби «Психологічні лайфхаки», де кожен зможе знайти для себе щось корисне. Червоною ниткою, яка об’єднала всі заходи став вислів: «Сонце на небі – це добре, але сонце в душі – важливіше. Бережіть своє сонце!»

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [1.11 MB]