24 лютого життя кожного українця перевернулося з ніг на голову – ми зіткнулися з пеклом війни! Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні та стресі. Такі події у тій чи іншій мірі впливають на кожного, проте спектр можливих реакцій і емоцій вельми широкий. Багато хто відчуває себе враженим, вибитим з колії або не розуміє, що відбувається. Люди відчувають страх або тривогу, можуть впасти в заціпеніння або апатію. Деякі проявляють слабкі реакції, інші – важчі. Проте можливості пристосування (психологічні, фізіологічні, соціальні) до таких умов рано чи пізно вичерпуються, що сприяє зростанню посттравматичних стресових розладів (ПТСР).

В таких  умовах дуже важливо мати навички психологічної допомоги як собі, так і близьким. Правильні техніки та слова допоможуть зберегти світлий розум навіть у стресових ситуаціях. Якою б не була ваша спеціалізація, на сьогодні ви можете стати для когось — рятівником або психологічним помічником.

Щоб  допомогти пережити ці страшні дні та віднайти втрачені опори, практичним психологом та педагогом соціальним ліцею-інтернату, створено групу в соціальній мережі F’acebook “Психологічна служба КЗ КОР “КОЛІФКС”. https://www.facebook.com/groups/524193415750606  Запрошуємо приєднатися здобувачів освіти, батьків та всіх працівників ліцею, де кожен для себе зможе знайти як певну інформацію, поради та рекомендації щодо збереження психоемоційного здоров’я так і  отримати психологічну допомогу та підтримку.

Для отримання індивідуальних онлайн консультацій звертайтесь до адміністраторів групи у messenger: Психолог – Галина Володимирівна. Педагог соціальний – Леся Іванівна.

Також ви можете нам написати у Viber для отримання психологічної допомоги, за номерами:

+38(068) 124-97-30 – Леся Абдуліна

+38(096) 966-01-39 – Галина Шевченко

Або на електронну почту pskolifks@gmail.com

Бережіть себе!

Підготували: педагог соціальний, Л.Абдудінапрактичний психолог, Г.Шевченко