З 24 по 31 жовтня 2022 року ліцеїсти нашого закладу брали участь  Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін “Відкрита природнича демонстрація”. Турнір проводиться щороку  і є відкритим для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою проведення Турніру є виявлення, розвиток і підтримка обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів середнього та старшого шкільного віку до науково-дослідницької діяльності.

Завданнями Турніру є:

  • створення інтерактивного освітнього середовища на основі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для задоволення інтелектуальних потреб обдарованих дітей та молоді;
  • активізація науково-дослідницької діяльності учнів;
  • поглиблення знань учнів із природничих наук;
  • формування пізнавальних інтересів учнів, організація їх самостійної та групової пізнавальної діяльності;
  • розвиток творчих здібностей, асоціативного та креативного мислення учнів; формування навичок роботи в команді, створення умов для плідного творчого спілкування обдарованих учнів; розвиток дистанційної форми навчання.

Завдання Турніру складаються з відео- та фотодемонстрацій за п’ятьма напрямами: астрономія, фізика, хімія, біологія, географія – по чотири завдання з кожного напряму.

Наша команда складалася з таких ліцеїстів Гайдай Олександра, Головко Ніка, Котенко Марія, Фіалко Олександр (41 група), Косяк Кристина (42 група), Жданкін Костянтин (22 група). Чекаємо результатів.

Вчителі природничих дисциплін: Волик Галина, Гетьман Василь, Котелянець Ірина, Скоропадська Світлана