З метою вироблення ліцеїстами вміння використовувати здобуті  теоретичні знання на практиці, розвивати пізнавальні здібності ліцеїстів, інтерес до географії та історії, творчу активність, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, працювати в команді, вихователем Редькою Лілією Петрівною 26 січня, в рамках Клубу вихідного дня, було проведено інтелектуальну гру «Галопом по Європах».

Кожна людина віддає перевагу якомусь одному кольору, або не більше ніж двом-трьом.  Приємне або неприємне відчуття, яке викликає той чи інший колір, може змінюватися з плином часу. Але в будь-якому випадку колір, якому ви віддаєте перевагу, багато що може розповісти про ваш характер і емоційний стан.

27  січня вихователем Юрченко Вікторією Валентинівною  був проведений тренінг на тему “Психологія кольору”.

Під час тренінгового заняття учасникам було запропоновано розфарбувати малюнки,  після  чого проводилися асоціативні ряди з власним настроєм, також наводився опис основних кольорів. На підставі переваги того чи іншого кольору кожен самостійно зміг зробити висновок про свої психологічні особливості.

Юрченко Вікторія Валентинівна, вихователь