У світі безліч різних професій і кожна з них особлива, неповторна, кожна заворожує унікальністю, але є серед них одна, яка, безумовно, переважає над іншими. Це професія педагога! Багато чого забуває людина, багато що стирається з часом в її пам’яті. Минають роки, тьмяніють спогади про дитинство і юність, але пам’ять про улюблених учителів непідвладна часу.

4 жовтня у ліцеї  відбувся святковий концерт «Променад де Франс», присвячений Дню працівників освіти.

Ліцеїсти від щирого серця вітали педагогічний колектив та працівників закладу урочистими піснями, хореографічними етюдами, інсценізаціями й проникливими віршами. Святковий захід дозволив усім присутнім на мить опинитися у вишуканому Парижі, поринути в казкову атмосферу сонячного Провансу. Родзинкою заходу стало театральне дійство –  Каннський фестиваль, емоційність якого захопила гостей свята своєю оригінальністю.

Директор ліцею-інтернату Балясников В. подякував колегам за плідну працю, оптимізм і любов до дітей, щиро висловив вітальні слова.

Вельмишановні педагоги, вітаємо Вас! Ви – представники найпочеснішої, найсвятішої на землі професії. Складаємо сьогодні величальні слова та просимо Всевишнього для всіх Вас щасливої долі. Від усього серця зичимо Вам успіхів у подальшій роботі, творчих злетів, нових досягнень та здійснення мрій.

Стьопенко Ю., Манузіна І., вихователі навчальних груп