30 січня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради – “Професійно особистісний розвиток вчителя з виду спорту в умовах нових освітніх вимог “.

Сучасний спорт – це складна багатофакторна структура, яка повинна розглядатися як явище культури, вид та результат спеціалізованої діяльності, сукупність духовних та матеріальних предметних цінностей. Різноманітність соціальних функцій спорту, високий рівень спортивних досягнень потребує висококваліфікованих спеціалістів для системного підходу в управлінні підготовкою спортсменів.

Своє бачення  в  професійному саморозвитку як інструменту забезпечення не тільки адаптації, а й успішного функціонування професіонала в умовах постійної зміни освітнього простору розкрили вчителі з видів спорту:

  • Вплив занять спортом на особистість, роль тренера у педагогічному процесі; ( Кшановський Сергій Францевич – легка атлетика),
  • Основні засоби та методи передачі інформації у навчально-тренувальному процесі; ( Старинський Олександр Миколайович)
  • Структура та зміст щоденника самоконтролю; ( Телюк Ольга Леонідівна)
  •  Створення системи спеціальних знань, що необхідна спортсменові.

 ( Датій Ольга Германівна)

Професійна майстерність вчителя є запорукою успіху спортсмена

З метою  обміну передовим досвідом планується  провести майстер класи, відкриті тренування для ліцеїстів, вчителів з видів спорту, тренерів ДЮСШ за участю провідних спортсменів та  тренерів.