Балясников Володимир Матвійович

Сьогодні вимоги до директора навчального закладу ставляться дуже високі. Це і висока самоорганізація, і правильне планування робочого часу, і висока працездатність, і володіння ПК.

Сучасний директор закладу – це перш за все адміністратор, який чітко бачить, немов на долоні, усі процеси у закладі та вчасно реагує на зміни.  А що говорити про такі риси характеру як: відповідальність, комунікабельність, енергійність, орієнтованість на результат, високі організаторські здібності.

Пріоритетним у своїй діяльності директора Володимир Матвійович визначає:

  • іти в ногу з часом;
  • активно формувати сприятливий психологічний мікроклімат;
  • підтримувати творчу активність, інноваційність вчителів, вихователів, тренерів;
  • ідеально вести фінансові питання;
  • у всьому мати однодумців;
  • бути зрозумілим для колег і для керівництва

Але інтереси ліцеїстів визначає як найпріоритетніші.

Народився 17 травня 1959 року в м. Нижній Тагіл Свердловської області. У 1966 році за сімейними обставинами переїхав з батьками до м. Біла Церква, і цього ж року пішов до 1 класу ЗОШ № 7, яку закінчив у 1976 році. Під час навчання в школі займався легкою атлетикою. Неодноразово ставав переможцем Першостей України серед школярів, входив до складу збірної команди школярів України.

У 1976 році вступив до ТУ-4 і в 1977 році закінчив його з відзнакою за фахом «Електромонтажник по силовим мережам». В 1977 році вступив до Черкаського державного педагогічного інституту і в 1981 році закінчив його за фахом «Вчитель фізичного виховання».

У 1980 році одружився. У1981 році за направленням почав працювати в Білоцерківській ДЮСШ-2 на посаді тренера з легкої атлетики. 1 листопада 1981 року був призваний до лав Радянської Армії і демобілізувався в 1983 році. З цього ж року продовжив працювати в Білоцерківській ДЮСШ-2.

У 1989 році був нагороджений знаком “Відмінник народної освіти” за успіхи в роботі.

З 1992 по 1995 рік працював старшим тренером Київської області з легкої атлетики.

Брав активну участь у суддівстві змагань з легкої атлетики різного рівня: від Першості міста до Спартакіади народів СРСР. У 1994 році йому було присвоєно звання «Національний суддя по спорту».

З 1996 року працює в Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту, спочатку заступником директора з навчально-спортивної роботи, а зараз директором.

За час роботи тренером з легкої атлетики підготував: 2 члени збірної СРСР, 6 членів збірної України, Чемпіонку Європи, Чемпіонку України,18 переможців Першостей України.

Кращі вихованці:

  • Балахонова Анжела – МСМК, член збірної України, дворазова Чемпіонка Європи, екс-рекордсменка світу, шестиразова рекордсменка Європи, переможець Кубку Європи;
  • Терещук Людмила – член збірної СРСР і України, бронзовий призер ІІ юнацьких спортивних ігор СРСР, неодноразова переможниця Першостей України.

У 1997 році присвоєно звання «Заслужений тренер України»

У вересні 2008 року присвоєно почесне звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України