Тема профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму вічна, бо є, власне кажучи, не темою, а постійним процесом виховання, формування необхідних навиків поведінки дитини в такому небезпечному місці, яким є для людського життя дорога.

Практично кожна третя дорожньо-транспортна пригода в Україні сталася з вини дітей, тобто через незнання неповнолітніми чи свідоме ігнорування ними Правил дорожнього руху.      

Одне з основних завдань навчального закладу – постійно навчати вихованців орієнтуватися на вулицях та дорогах, виховувати інстинкт самозбереження, розуміння загрози життю і здоров’ю від автотранспорту, допомагати оволодіти правилами адекватної, безпечної поведінки.

З 06 по 12 травня в ліцеї був проведений  тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі!». До участі були залучені ліцеїсти І – ІУ курсів. Тиждень розпочався з виставки стінних газет «Твій друг – безпечний рух».

З метою підвищення рівня культури поведінки ліцеїстів на дорогах були проведені години спілкування «Будь обережним на дорозі!» та «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай». Зміст виховних годин був спрямований на закріплення та актуалізацію знань учнів про дорожній рух, а також на виховання культури поведінки на вулицях та бережливе ставлення до власного життя та здоров’я.

Проведення вікторини «Дорожня грамота» показало, що ліцеїсти в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

В бібліотеці ліцею для вихованців була організована  виставка  літератури «Правила дорожнього руху – це запорука життя!».

Тиждень поглибив знання ліцеїстів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Редька Л.П., вихователь