Насильство у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на учня та його успіхи в навчанні.

1.Що таке булінг? 2. Хто може страждати від булінгу? 3. Які є види булінгу? 4. Що таке економічний булінг? 5. Що таке фізичний булінг? 6. Що таке психологічний булінг? 7. Що таке кібербулінг? 8. Хто такий булер/булі?9. До кого звернутися в ситуації булінгу? 10. Який номер телефону Національної дитячої «гарячої лінії»?

На всі ці запитання знайшли відповіді вихованці 32 групи, взявши участь у заході «Правовий діалог: правова культура молоді», який відбувся 2 квітня 2019 року у філіалі  Білоцерківської бібліотеки №8.

 Захід проходив в дружній атмосфері  у  формі тренінгу. Ліцеїсти ознайомилися з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивали навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формували негативне ставлення до булінгу .

А також  розглядали історії з життя дітей,   визначали вид булінгу, хто потерпає від нього, хто його вчиняє , наслідки булінгу для дитини, які можна дати поради виходу з ситуації насильства .  

Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі , мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Учні отримали пам’ятку, про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися  про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.

                                 Вчитель історії та правознавства: Смоляр І.В.