Психічні розлади становлять 12% глобального тягаря хвороб в усіх країнах світу. Встановлено, що максимальний тягар психічних розладів лягає на плечі людей молодого віку, тобто найбільш продуктивної групи населення. За даними ВООЗ, половина всіх психічних недуг починається у віці близько 14 років, але часто-густо ці захворювання не виявляють і не лікують. Дедалі більше фахівців визнає: необхідно допомагати молоді формувати психічну витривалість змалку, аби вона вміла долати життєві труднощі.

З цією метою, а саме збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу ліцею-інтернату та напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я, психологічною службою закладу проведено роботу спрямовану на просвіту ліцеїстів стосовно даного питання.  Організовано інформаційну п’ятихвилинку де основну увагу зосереджено на причинах, що порушують психічне здоров’я та наданні поради, як його зберегти.

Для життя людини, її психічного та фізичного здоров’я, важливим є уміння долати стреси, тому проведено діагностування на вивчення стресостійкості здобувачів освіти.

За активної участі ліцеїстів, створено мотиваційний відеоролик «Позитивне мислення – основа психічного здоров’я!», метою якого є перетворення негативних думок в позитивні, з чим вони з легкістю впорались.

 Також створено психологічний вісник, на якому ви зможете знайти багато корисної інформації з даного питання.

Більше інформації з даного питання Ви можете знайти на сайті ВООЗ https://www.who.int/ru/campaigns/world-mental-health-day/world-mental-health-day-2020

Бажаємо всім гармонії в житті! 

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [0.99 MB]