11 квітня 2019 року у ліцеї відбулося засідання круглого столу на тему: «Нова українська школа: чого ми прагнемо». Захід було підготовлено і проведено вчителем української мови та літератури Виноградовою Світланою Анатоліївною. У ньому брали участь вчителі та методисти закладу.

Обговорення проекту «Нова українська школа» та Закону України «Про освіту» вже не вперше проводиться в ліцеї. Адже це  Концептуальні засади реформування середньої освіти. Проект доступно пояснює ідеологію змін, які вже почали реалізовуватися в нашому суспільстві.

Увагу учасників круглого столу було зосереджено на задачах формування життєвих компетентностей, потрібних для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, і формують його компетентності для життя.

У ході дискусії, яка виникла під час обговорення важливих документів реформування освіти, усі вчителі мали можливість висловитися з приводу тих чи інших питань реформи. Найбільш привернули увагу теми: як досягти балансу прав, обов’язків і відповідальності у трикутнику дитина — педагоги — батьки, які зміни потрібні в змісті освіти і формах навчання, як підготувати агентів змін, як вимірювати успішність компетентнісного підходу.

Попри різні думки і судження з приводу зазначених тем, учасники круглого столу дійшли спільного висновку: ми прагнемо побудувати європейське суспільство з європейською якістю життя, отже потрібне розумне реформування освіти в Україні, яке забезпечить її нову якість.