Під таким гаслом пройшов цьогорічний тиждень з основ здоров’я. Його метою був розвиток активної громадянської позиції учнів, спрямованої на збереження життя і зміцнення здоров’я згідно з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах; навчання учнів методам самозахисту в умовах загрози для життя; виховання свідомої особистості школяра як майбутнього громадянина, патріота своєї держави.

Не секрет, що в сучасній українській школі конкретним результатом навчання має бути розвиток життєвих здоров’язбережувальних компетентностей учнів, зокрема, психосоціальних навичок ,збільшення обсягу знань щодо збереження життя. Саме реалізації цієї мети були присвячені всі заходи тижня. Вчителі ліцею Скоропадська С.О. та Волик Г.П.  забезпечили компетентнісний підхід, спрямований на реалізацію діяльнісного характеру освіти та орієнтацію навчального процесу на практичний результат, здатність застосовувати знання як у стандартній, так і в новій ситуації.


Газета, яку випустили ліцеїсти І та ІІ курсів, знайомила з основними складовими оздоровчих систем та містила фрагменти повсякденного життя ліцеїстів. Дуже сподобалася першокурсникам екскурсія до аварійно-рятувального загону. Професійні рятувальники ознайомили дітей з необхідною технікою та обладнанням, яке необхідно для їх роботи. Учні і самі могли спробувати побути рятувальниками.

У наступні дні тижня ліцеїсти могли прослухати цікаву та корисну інформацію, яку їм надали представники Навчально-методичного Центру захисту та безпеки життєдіяльності нашого міста. Майстер виробничого навчання Бордюжа К.І. детально розповів про надзвичайні ситуації та правила поводження під час таких ситуацій. Корисна інформація супроводжувалася переглядом цікавих відеороликів. А Мітокару К.І. розповів першокурсникам про правила надання долікарської допомоги. Набуті знання стануть у пригоді нашим ліцеїстам.