На зимових канікулах ліцеїсти 11 групи разом з класним керівником Редькою Л.П. відвідали культурну столицю України – «Місто Лева».

Місто Львів – це поєднання древньої архітектури і сучасності міста. Екскурсія стародавніми вулицями і незабутньої краси храмами здатна заворожити будь-кого. Під час огляду центральної частини міста діти мали можливість поринути у старий Львів, який забудовувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста – кінця XVIII – початку. ХІХ ст., Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську «статую свободи», греко-католицьку церкву Преображення Господнього, побачили місця зйомок фільму «Д’Артаньян і три мушкетери», зокрема, місце дуелі д’Артаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом, унікальну пам’ятку архітектури Домініканський костел, пам’ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку та пам’ятник першодрукарю Івану Федорову, побували на площі Ринок – центральній площі міста, яка з давніх часів і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почули дивовижну історію про львівську ратушу, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, побачили Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, побували в старому єврейському кварталі, побачили багато цікавих кав’ярень, почули безліч легенд, які з ними пов’язані.

Під час екскурсії побачили найцікавіші заклади сучасного Львова, відвідали деякі з них та скуштували львівського шоколаду.

Екскурсія була просто вражаючою, феєричною, дуже пізнавальною, цікавою та фантастичною!

2003
2005-2
2011

ВІДГУКИ ЛІЦЕЇСТІВ ПРО ПОЇЗДКУ

       «Це одне з найкрасивіших міст України. Тут існує щось магічне. Хто побував тут один раз, обовязково ще раз сюди повернеться. У центрі міста немає жодного схожого один на одного будинку. Вони ніби казкові. Мені дуже сподобалося це місто, і я б ще хотіла його відвідати!»

Карнаух Софія, ліцеїстка 11 групи

       «Це буда моя перша поїздка у Львів, місто дуже гарне. Просто гуляючи по ньому, отримуєш великі враження. В центрі дуже гарна архітектура. В місті є багато закладів, де варять чудову каву та шоколад, готують власні цукерки та солодощі.

Мені дуже сподобалося у Львові, сподіваюся ще туди поїду.»

Вайцешук Валерія, ліцеїстка 11 групи

       «Приїхавши у легендарне місто Лева, яке славиться своєю кавою, шоколадом і середньовічною архітектурою, з перших хвилин занурюєшся у велич цього міста. За декілька хвилин ми опинились у центрі Львова серед вузьких вуличок, вимощених старовинними плитками та камінням.

Це місце, в яке хочеться повертатися знову і знову.»

Вдовиченко Анастасія, ліцеїстка 11 групи

       «Подорож до казкового міста була надзвичайною. Я залюбки поїхала б туди ще раз.»

Поліщук Людмила, ліцеїстка 11 групи

Редька Л.П., вихователь

ФОТОГАЛЕРЕЯ