Арт-терапія – методика, яка має на увазі лікуємось «мистецтвом». Як відомо, мистецтво допомагає висловити почуття людини, такі як гнів, розчарування, радість, образу, внаслідок чого він хоче позбутися “внутрішньої тяжкості”, відкривається для світу.

11 грудня, в рамках клубу вихідного дня, вихователь Наталія Леонідівна Швець організувала і провела арт-терапію «Малюємо крапками».

Під час якої, вихованці ліцею-інтернату вчились  не тільки висловлювати свої емоції, але і більш глибоко аналізувати свої вчинки, життя в цілому.

За допомогою цієї методики вдається навчитися проявляти себе, налагодити контакт з оточуючими людьми, набути впевненості у внутрішньому «Я».

12 грудня Мельник Тетяною Степанівною проведено з мешканцями гуртожитку вікторину “Україна дивує” з метою виховання патріотичних почуттів, національної свідомості та гідності.

Вихованці під час вікторини демонстрували загальну ерудицію та вміння логічно мислити. Пошуки відповіді на цікаві питання дали можливість проявити і випробувати власний інтелект, увагу, зосередження та розширити знання про Україну.

Н. Швець , вихователь