Новорічні свята заворожують своєю атмосферою. Святковий настрій завжди дарує натхнення та спонукає до продуктивних днів. Мабуть, саме тому перший тиждень у новому 2023 році для наших ліцеїстів-мешканців пансіону був надзвичайно продуктивним. У рамках Клубу вихідного дня наші вихованці відвідали заходи, що точно не залишили їх байдужими:

  03 січня ліцеїсти самовіддано грали у цікаву інтелектуальну гру “Добль”, що розвиває уважність, сприяє покращенню концентрації та спритності. Абсолютним чемпіоном у грі став Середюк Ярослав, здолати якого не вдалося нікому.

  04 січня мешканцям пансіону вдалося побувати на мистецькій арт-терапії “Образи в кольорі”, де кожен зумів відволіктися думками від навколишніх проблем та розчинися у кольорах власного малюнку. Насичувало атмосферу приємне спілкування та обмін враженнями.

  05 січня наші вихованці побували на екскурсії у світлиці, де на них чекали автентичні забави та різдвяні історії. Це пробудило різдвяний дух у ліцеїстів, не дивлячись ні на що.

  06 січня мешканці пансіону почули різноманітні цікаві факти про святкування Різдва на годині спілкування “Різдвяні вірування у різних країнах світу”. Там вони пізнали традиції святкування найголовнішого свята у всьому світі, дізналися, хто такі Святий Миколай, Санта Клаус, чи навіть у яких країнах взагалі подарунки дарують родичі один одному, а святкових персонажів там не існує. 

  07 січня, у якості різдвяних розваг, для наших вихованців пройшов турнір з шашок. Як не дивно, у такий вечір, перемогла дружба і абсолютного переможця обрати не вдалося, проте гарно проведений час та спортивний азарт точно запам’ятаються надовго.

  08 січня відбулася зимова вікторина, де кожен зумів проявити свою ерудицію, показати рівень інтелекту та кмітливості. 

  Попри складну ситуацію у країні, емоційний стан потрібно підживлювати позитивними емоціями, щоб мати внутрішній потенціал та сили протистояти нинішнім подіям. Саме тому кожен ліцеїст із задоволенням бере участь в заходах Клубу вихідного дня, адже це допомагає їм відволікатися, спілкуватися та гарно проводити час.