Вже не перший рік поспіль учні нашого закладу беруть участь у природничої грі “Геліантус”. В грудні минулого року 42 ліцеїста нашого закладу (а це більше ніж 20% всіх учнів ліцею) відповідали на цікаві та складні питання конкурсу. 

Березень в стінах нашого закладу розпочався підведенням підсумків міжнародних та ліцейських конкурсів. 

Ліцеїсти з нетерпінням чекали результатів Міжнародної природничої гри «Геліантус 2017». І вони їх не розчарували. Багато ліцеїстів отримали гідні нагороди.

Дипломами  ІІ ступеня було нагороджено: Журавель Олену , Щитову Кристину, Д’яченко Кароліну, Краєвську Єлизавету, Притуляка Сергія.

Дипломи ІІІ ступеня одержали: Яшкін Кирило, Григор Анна, Кулик Олександра, Мацук Аліна.


Наступні ліцеїсти були відзначенні грамотами з певних предметів: хімія та біологія: Лазаренко Денис та Кутелія Юрій; географія– Нікольнікова Анастасія, Хутько Артем, Лобанов Олександр, Бойко Владислав, Переверзєва Валерія; фізика– Щербаков Максим, Степура Богдан, Машковський Олександр, Свідро Вероніка, Опара-Уго Каріна, Харчинська Анна,Іоняк Алевтіна , Дуденок Дар’я.

Також було названо переможців та учасників Міжнародного освітнього конкурсу «Олімпіс 2017-Осіння сесія».

Дипломами ІІІ ступеня  було нагороджено Кутелію Юрія з предметів біології і природознавства та інформатики.

Грамоти за активну участь отримали: Лазаренко Денис, Лобанов Олександр, Климчук Нікіта та Кутелія Юрій.

Ці учасники міжнародного конкурсу успішно зробили завдання цього інтернет-конкурсу з інформатики, математики, англійської мови, біології  та української мови та літератури. 


Нашим вихованцям подобається приймати участь у таких конкурсах. Адже вони спортсмени і їм притаманний спортивний азарт. Ми впевнені, що конкурс сприяє всебічному розвитку учасників, заохочує їх до вивчення природничих наук, вчить цінувати та берегти навколишнє середовище, що є надзвичайно актуальним сьогодні. Отже, вивчаймо чудовий та багатогранний світ наук. Граймо та перемагаймо!

Переможців було нагороджено на загально ліцейській лінійці. На ній отримали відзначення і мешканці найкращої кімнати гуртожитку за січень-лютий. Це ліцеїсти Кутелія Юрій та Лазоренко Денис з 514 кімнати.

 

Координатори гри «Геліантус» та конкурсу “Олімпус” вчитель біології Волик Г.П. та вчитель хімії Скоропадська С.О.