Наші ліцеїсти завжди з радістю брали участь у різноманітних освітніх конкурсах.  Вони, як істинні спортсмени, намагаються йти до перемоги. Не всі одержують високі результати. Але для нас, вчителів, всі вони – переможці! Адже діти намагалися чомусь навчитися, витратили свій вільний час на поглиблення знань з певного предмета. А це вже перемога над собою! Тому нам завжди в кінці навчального року приємно їх вітати з їхніми маленькими та вагомими перемогами.

Самий масовий конкурс, в якому брали участь наші ліцеїсти, це Всеукраїнська олімпіада «Олімпус»: 28 учасників з біології та 21 учасник з хімії.

Не менш популярним була інтернет-олімпіада освітнього порталу «На урок». У цій олімпіаді результати висвітлюються майже відразу. Переможцями осінньої сесії з хімії стали Грачова Катерина, яка набрала 100% із 100 та має диплом І ступеня, та Трохимчук Максим, який набрав 80% та отримав диплом ІІ ступеня. Але учні брали участь у конкурсах та олімпіадах цього порталу і під час карантину. У інтернет-конкурсі «Слідами Чорнобиля», присвяченому річниці Чорнобильської трагедії, взяли участь четверо учнів (Д’яченко К., Гринишин Д., Бойко В., Никоненко А..). Никоненко Ангеліна заробила диплом І ступеня. У весняній сесії з хімії та основ здоров’я теж є свій переможець. Їм став Скальський Максим, у якого диплом І ступеня з хімії.

Надійшли вже і результати участі у Х Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Грамоти з певних предметів природничого циклу одержали Журавель О.( географія) та Солоденко О. (фізика).

А ось у Міжнародній олімпіаді «Олімпік», яка пропонує учасникам блоки питань із п’яти предметів, Журавель Олена стала переможцем аж з двох блоків. Вона має диплом І ступеня з біології та природознавства та диплом ІІІ ступеня з математики.

Ми раді вітати всіх наших переможців та учасників! Бажаємо їх гарно відпочити влітку, набратися сил для нових звершень.

Вчителі Скоропадська С.О. та Волик Г.П.