З 10 по 14  лютого в стінах нашого закладу пройшов тиждень фізико-математичних дисциплін.  Усім знайомий складний прикметник «фізико-математичний», він  поєднує  у собі злиття двох фундаментальних наук, адже фізика ставить задачі й створює необхідні для їх розв’язування математичні методи,  а інформатика полегшує та прискорює цей процес. 

Так припало,  що в це період  відзначають День Безпечного  Інтернету та 14 лютого — День святого Валентина.

Під керівництвом Тетяни Василівни був проведений день,  присвячений безпечному користуванню Інтернетом. Ліцеїсти мали нагоду продивитися відеоролики,  в яких наголошувалися правила та обгрунтування: що можна робити, а від чого утриматися. Засвоєнні правила ліцеїсти виклали на сторінках стінгазет, з якими мали нагоду ознайомитися всі бажаючі на І-му поверсі ліцею.

На екваторі цього предметного тижня ліцеїстам випав шанс відвідати виставку інтерактивних розваг  “Країна роботів” . Дивуватися було чому.  На виставці ліцеїсти  познайомились та привітались з роботами, покерували ними, позмагалися в боях роботів, спробували силу своїх думок, проєктували ландшафти в інтерактивній пісочниці, взяли активну участь в зонах повної та часткової реальності, театрі роботів, встановлювали особисті рекорди в різних інтерактивних спортивних змаганнях, майстер-класах. Час екскурсії подарував учасникам масу яскравих, позитивних емоцій. І тільки насичений графік життя наших ліцеїстів змусив їх покинути територію чудової виставки.

Вже традиційно другий рік поспіль вчителі предметники проводять інтелектуальну гру “Битва титанів”. Це супер гра на кмітливість, логіку, інтелект. Все,  що не можна було придумати головою,   діти робили руками. Ліцеїсти в захваті та переживаннях проходили кожен з раундів. Цікавим було і представлення команд: команди “Х” – групи 32 та команди “Форсаж” -групи 31.   Хоча перемогу в цій битві здобула команда групи 31,  але для всіх перемогла — дружба. Та сама дружба або ті самі зв’язки,  які існують  між математикою,  фізикою  та інформатикою –  різноманітні і постійні. Тиждень закінчився святом всіх закоханих не тільки один в одного, але й в математику. Висловити свою любов до предмета ліцеїсти зуміли створивши   математичні валентинки.

Отож, тиждень закінчився,  попереду напружені освітні будні. А ми,  вчителі точних наук,  уже складаємо плани на новий тиждень 2021 року.

Алла Усова