Зима – особлива пора року… Це час затишних вечорів, теплих пледів, скрипіння снігу під ногами, приємних подарунків та смаколиків. А також це час, коли ми можемо зігріти один одного теплом спілкування та навчитися чогось цікавого.

Під час зимових канікул працівниками виховної частини для наших ліцеїстів завжди проводяться цікаві заходи, адже це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити дозвілля вихованців.

Напередодні свят, в рамках діяльності Клубу вихідного дня, були організовані цікаві й творчі заходи для мешканців пансіону, під час яких панувала тепла та дружня атмосфера, відчуття домашнього затишку та родинного тепла.

24 грудня під керівництвом вихователя Манузіної Ірини Володимирівни відбулася розважальна вікторина «Мелодія душі».

Різдво вважають одним із найвизначніших християнських свят. Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого з нетерпінням чекають цілий рік як дорослі, так і діти. Під час години спілкування «Католицьке Різдво: історія і традиції свята», яку 25 грудня провела вихователь Мельник Тетяна Степанівна, здобувачі освіти дізнались про історію та особливості святкування католицького Різдва.

З метою розвитку ерудиції ліцеїстів, вміння швидко думати та працювати у команді вихователем Стьопенко Юлією Олегівною 26 грудня було проведено інтелектуальну гру «Монополія України».

В народі кажуть: «Зима прийшла – свята привела». Найкращий спосіб перейнятися атмосферою Нового 2023 року та прикрасити будинок — це, звичайно ж, виготовлення власноруч зимових прикрас. Тому для вихованців ліцею вихователь Войтенко Катерина Феодосіївна 27 грудня провела майстер-клас «Різдвяні янголи».

28 грудня вихователь Редька Лілія Петрівна для мешканців пансіону організувала та провела новорічну вікторину «Зимові візерунки». Діти із захопленням і неабиякою спритністю давали відповіді на всі запитання вікторини, адже брати участь у таких заходах надзвичайно корисно. Це тренує пам’ять, увагу й уяву людей, розвиває інтелектуально, допомагає перевірити свої знання, розширити кругозір та і взагалі це цікаве проведення дозвілля.

Саме з грудня починаються зимові свята, яких з нетерпінням чекають діти та дорослі. Історії, звичаям та традиціям українців під час зимових свят присвятила свою годину спілкування «Зимові свята та звичаї українців» вихователь Литвиненко Олена Володимирівна, яка була проведена 29 грудня.

Завдяки організованим заходам здобувачі освіти мали змогу відкрити в собі нові таланти, власноруч створити вироби для новорічної ялинки, отримати заряд позитиву, енергії та гарного настрою.

Вікторія Юрченко, вихователь

Вікторія Юрченко, вихователь