20 лютого в Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнюють пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Гіркі події минулих років  не могли залишити байдужими ліцеїстів нашого закладу.  Класними керівниками у навчальних  групах проведені години спілкування «Пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні» під час яких  хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників Майдану та Революції Гідності. 

У рамках Клубу вихідного дня Тетяною Мельник, вихователем,  проведено бесіду «І пам’ять серця, і вічний смуток» під час якої ліцеїсти переглянули відеофільм «Історичні факти про Майдан».

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках на Майдані. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав своє життя заради нової України. Герої своїм вчинком показали силу та незламність українського духу, який не згасає до цього часу.

Олена Гончаренко, педагог-організатор