Україна знаходиться на шляху реформ, впровадження яких займе не один рік. У цей процес активно війде та молодь, яка зараз навчається за партами. Набуття молодою людиною всієї повноти громадянських прав і обов’язків свідчить про те, що суспільство уже визнає за нею високий ступінь соціальної зрілості, розвинуте почуття відповідальності, здатність приймати рішення, керуючись не тільки особистими інтересами, але і громадянськими почуттями. Тому сьогодні стає актуальним інформування молодого покоління щодо проблем та шляхів подальшого розвитку.

24 жовтня  2019 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» до дня створення Організації Об’єднаних Націй та з нагоди Всесвітнього дня інформації про розвиток, з метою підвищення обізнаності підлітків у сфері прав людини та приєднання до реалізації Цілей сталого розвитку, вчителем історії та правознавства Смоляр И.В. та вчителем інформатики Жихарєвою Т.В.  для ліцеїстів ІУ курсу був проведений освітній квест «Інформуємо, дізнаємося, усвідомлюємо – цілі сталого розвитку».

Під час заходу старшокурсники, поділившись на 3 динамічні команди, пройшли 6 тематичних станцій квесту, виконуючи певні завдання, які розкривали зміст однієї із Цілей сталого розвитку.

Наприкінці гри вчителі зазначили:

  • Шановні, ліцеїсти! Ми розглянули деякі Цілі сталого розвитку і на практиці усвідомили, що існують глобальні проблеми, і ми маємо спрямувати свої зусилля на подолання всіх форм бідності, на боротьбу з нерівністю та корупцією, на усунення негативних проявів кліматичних змін. Сприяти процвітанню та захисту планети. Задля цього  кожен особисто  може не смітити, берегти електроенергію, природні ресурси, здоров’я, дотримуватись прав.

Так у Всесвітній день інформації про розвиток учні разом з вчителями долучилися до вирішення проблем майбутнього, що зростають щодня,  та до формування світу завтрашнього дня. Квест відбувався у позитивному настрої та допоміг усвідомити, що «Земля не успадкована від наших батьків, вона взята в борг від наших майбутніх дітей». Тож будемо діяти свідомо у продовж всього життя!