З 25 по 27 грудня 2019року напередодні новорічних свят відбувся традиційний турнір з волейболу «Снігова королева». В цьому році в турнірі взяли участь команди з міста Дніпро, Черкаси, Біла Церква (ДЮСШ №2), Мозирь (Республика Білорусь) та господарі змагань команда нашого закладу«Спортіліцей».

Протягом трьох днів учасниці змагань боролись за право стати найкращою командою турніру та отримати титул «Снігова королева-2019». Щодня на спортивному майданчику відбувалися події, які кожного вболівальника змушували хвилюватися за свою команду, а кожного гравця – ще більш віддаватися грі.

Переможницями турніру стала команда «Спортліцей» м.Біла Церква, срібло здобула «Жемчужна Полесья» (Республика Білорусь), брозові нагороди вибороли дівчата з міста Дніпро та Черкаси.
Вітаємо спортсменок команди «Спортліцей» та тренерів Датій Ольгу Германівну і Наумчук Валентину Логвинівну з яскравою перемогою.

З 19 по 22 грудня 2019 року в м. Хмельницький відбувся міжобласний турнір «Подільська зима» з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2002 р. н. та молодших. В складі команди нашого ліцею взяли участь вихованці відділення легкої атлетики:
Бойко Владислав – отримав золото на дистанції 300м та бронзу на дистанції 60м,

Войцешук Валерія – з новим особистим рекордом стала переможницею у штовханні ядра та бронзовою призеркою на дистанції 60м з бар’єрами.

Стецюк Надія – має срібло на дистанції 60м та бронзу на дистанції 300м,

Сорокопуд Анастасія – посіла 2 місце на дистанції 600м,

Багаченко Максим – приніс в свою скарбничку срібло у стрибках у довжину та бронзу в бар’єрному бігу на 60м.

Тож вітаємо наших вихованців та їх тренерів: бр. Зайцева В.О., Пєнзарєва Р.С., Шатковського В.В. із вдалим виступом і бажаємо подальших перемог!

З 15 по 17 грудня 2019 року на базі НСБ «Тисовець» відбувся чемпіонат України серед школярів , в складі збіррої команди Київської області взяли участь вихованці відділення лижних гонок нашого ліцею.

Пелепей Павло у запеклій боротьбі посів друге місце на дистанції 5 км вільним стилем.

Тож вітаємо нашого вихованця та тренерів відділення з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог!