Настала осінь. Природа пишна, яскрава: дерева змінюють зношене вже зелене вбрання на розкішні золоті шати, оздоблені яскраво-жовтими та червоними прикрасами. Спека минула. Стоять теплі ясні дні, погода м’яка.

А потім осінь стає сумною. Поволі опадає листя з дерев, перетворюючись на м’який килим, що шурхотить під ногами. До наступної весни вирушають птахи у теплі краї.

Щоб зберегти приємні спогади про теплі, сонячні осінні дні,16.09.2017 року в рамках клубу вихідного дня, відбувся майстер-клас «Птахи відлітають у вирій». Ліцеїсти створили казковий мобіль, який збереже приємні спогади про Осінь – красива, мінлива й зовсім ненудна пора.

Також 17.09.2017 року відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший». Інтелектуальна гра в якій успіх приходить за рахунок перш за все мислення людини, її розуму, приносить задоволення та позитивні емоції.

Ліцеїсти прийняли активну участь в інтелектуальному змаганні.

В різних категоріях знань перемогу отримали Біленко Антоніна, ліцеїстка групи 13, а також Нікольнікова Анастасія, ліцеїстка групи 13 та Каліна Мирослава, ліцеїстка групи 12.

Войтенко Катерина Феодосіївна,
вихователь виховної групи № 6
Литвиненко Олена Володимирівна,
вихователь виховної групи № 2