24 липня  в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» – особливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність – онлайн-випуск 2020 року.

У цей незвичайний і урочистий день попрощалися із рідним ліцеєм  28 випускників. Вони всі довго чекали цього дня, але на серці в них не тільки радість, а й смуток, адже вони залишають рідний ліцей — свій другий дім.

Тепер усі погляди й думки випускників спрямовані в світле майбутнє, тимчасово затьмарене проблемами та тривогами, пов’язаними зі вступом до престижних вищих навчальних закладів.

Серед сьогоднішніх випускників: 3 майстри спорту України, 4 кандидати у майстри спорту України, Бойко Аріна – член збірної команди України, Бойко Владислав – чемпіон України серед юнаків, призер серед юніорів.

Приємні спогади про навчання в ліцеї залишаться у випускників тим промінчиком любові і добра, котрий вказує, як іти, щоб не спотикнутися на все подальше життя.

Кожного року авторитетне журі обирає найактивніших, творчих, відповідальних ліцеїстів. Тих, хто за роки навчання проявив себе в усіх сферах ліцейського життя: має здобутки у спорті, не відстає у навчанні і є справжньою зіркою.

Згідно Положення про визначення Короля і Королеви 2020 року обрано переможців: Гербича Артура та Росінську Євгенію.

Сердечно привітали випускників із закінченням навчання, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності: директор, класний керівник, педагоги та батьки.

Доброї вам долі, світлих мрій, рівної дороги в дорослому житті, дорогі випускники 2020 року!!!

Ось і перегорнута ще одна  сторінка ліцейського літопису.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь