Сьогодні як ніколи потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості.

Саме тому, з 17 по 22 жовтня 2017 року в ліцеї був організований та проведений тиждень діяльності творчої групи «Від родинного джерела до громадянського становлення» під гаслом «Окрилені Україною», який розпочався з конкурсу стінних газет «Моя країна – Україна».

Тиждень був насиченим цікавими та яскравими заходами, серед яких  інформаційна трибуна «Мої побажання Україні», зустріч з вчителем-словесником, Відмінником освіти України, володаркою нагрудного знаку Василя Сухомлинського, поетесою, автором трьох поетичних збірок – Завіщаною Любов’ю Григорівною,  майстер-клас для батьків «Родинний оберіг, екскурсія до української світлиці для ліцеїстів І курсу, брейн-ринг «Козацькими стежками» для ІІ курсу.

Історія народу, як і життя людини, має героїчні, трагічні, щасливі і нещасливі сторінки. Оскільки в героїчному найбільше виявляється національний характер народу, його душевна краса, талант, то ці сторінки історії особливо хвилюють і викликають почуття національної гордості. Проведення години спілкування «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» у навчальних групах допомагало формувати у ліцеїстів почуття патріотизму, національної гідності та любові до рідного краю, а також усвідомлення своєї причетності до всіх подій, які відбувалися в Україні.

Уже традиційним у ліцеї-інтернаті стало проведення благодійного ярмарку «Україна – щедрий край». Ліцеїсти, їх батьки активно готувалися до цього заходу, проявивши креативність, оригінальність та майстерність. 

У рамках Клубу вихідного дня серед ліцеїстів було проведено тренінгове заняття «Я – українець!», майстер-клас з виготовлення оберегів для воїнів АТО «Українська лялька-оберіг» та година спілкування «Цілющі властивості українських трав».

Наші вихованці пишаються тим, хто вони є, не приховують свого походження. Не важливо, народилися вони  в селі чи в місті, в заможній чи звичайній родині з середнім достатком,  важливо те – що вони українці, і кожен з них вірить в себе і в свою країну. 

 Ольга Миколаївна Федюк, керівник творчої групи вихователів «Від родинного джерела до громадянського становлення»