Основним правом людини є право на життя. Це одне з найважливіших і найвагоміших прав, яке сприяє здійсненню всіх інших прав і свобод. Це право, яке не може відбиратися. У статті 27 Основного Закону України зазначено: «Кожна людина має невід’ємне право на життя. Обов’язок держави – захищати права людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань.»

Невід’ємне право дитини на життя визначено також рядом міжнародних документів, серед яких Конвенція ООН про права дитини. Положення цих та ряду інших документів відображено в Законі України «Про охорону дитинства», у Національній програмі «Діти України».

Є багато цінностей, але найголовніше – це життя . Його не стане і все втратить сенс. Тому ми і прослідкуємо  яким воно повинно бути, як потрібно поводитись, щоб життя було цікавим і змістовним, багатим на великі події і добрі вчинки.

З метою психологічної просвіти учасників навчального процесу, пропонуємо до Вашої уваги перший випуск Вісника психологічної служби КЗ КОР «КОЛІФКС» на тему:  «Життя – найцінніший скарб»,  де Ви зможете знайти для себе цікаву та корисну інформацію!

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [959.13 KB]