Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину надзвичайно уразливою.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Під таким гаслом проходив цьогорічний тиждень основ здоров’я з 17 по 20 жовтня. Всі виховні заходи було спрямовано на попередження травм, захворювань, небезпечних ситуацій. Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено практично всіх учнів нашого закладу. 

Необхідну інформацію отримали ліцеїсти всіх курсів, не зважаючи на те, що предмет основи здоров’я передбачений тільки для І та ІІ курсів. Так, для ліцеїстів ІV курсу лікарем ліцею Братаненко В.О. було проведено бесіду по профілактиці вірусних захворювань. Для проведення бесід по темі «Надзвичайні ситуації» для ліцеїстів І та ІІ курсів вчителі Скоропадська С.О. та Волик Г.П. запросили інструктора Державної служби України з надзвичайних ситуацій Мітокару К.І.. Він на конкретних прикладах показав алгоритм правильної поведінки під час пожежі та причини її виникнення, а також акцентував увагу слухачів зокрема на сучасних вибухових пристроях.

Цікавою  була не тільки розповідь лектора, а і відеофільм. Заключним акордом тижня була вікторина по тютюнопалінню, яка переконала учнів ІІІ курсу в тому, що палити краще не починати. Ведучі Кутелія Юрій та Мельниченко Юлія подали необхідну інформацію, а відеофільм наочно  показав шкоду від паління цигарок. Тепер наші ліцеїсти попередженні, а значить озброєнні знаннями.