Увага! З 16 лютого ліцей відновлює очне навчання. Але хочемо наголосити, що продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти. Тому у ліцеї учасники освітнього процесу будуть дотримуватися рекомендацій, які мінімізують поширення захворювання. Також закликаємо до відповідального ставлення батьків: не пускайте дітей, які мають погане самопочуття чи підвищену температуру, до ліцею.

Ми всі хочемо вчитися у звичному форматі, немає нічого кращого за живе спілкування педагога і учня, але для цього треба дотримуватись елементарних правил. Не забуваємо про маски, миття та дизенфекцію рук, соціальну дистанцію, провітрювання навчальних аудиторій.

Навчання буде здійснюватися за розкладом затвердженим на 1 вересня. Маємо надію, що освітній процес триватиме у звичайному режимі і ми всі свідомо дотримуватимемось правил адаптивного карантину.

Звертаємо особливу увагу на дотримання в ліцеї температурного режиму. Ліцеїсти повертаються виключно в теплі навчальні аудиторії та кімнати гуртожитку.