Мобільні телефони давно стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Залежність від гаджетів радикально змінила наше життя, і це не завжди має позитивні наслідки. Підлітки майже не гуляють на вулиці, не читають книги, живе спілкування замінюють мережевим.

З метою запобіганню негативного впливу мобільних телефонів на здоров’я людини та ознайомлення ліцеїстів з правилами їх використання, в ліцей-інтернаті з 02 по 09 березня організовано та проведено профілактичний тиждень «Обережно, мобільний телефон!»  Протягом тижня вихователі провели ряд інформаційних заходів, а саме: бліц-опитування «Мобільний телефон: друг чи ворог?», години спілкування «Вплив мобільних телефонів на організм людини», «Мобільна загроза», тренінгове заняття «Хвилина без мобільного», анкетування «Роль мобільного телефону в твоєму житті?», спільно з ліцеїстами оформили тематичний стенд та створили колаж «Стоп  мобільний телефон!».

Завдяки проведеним заходам, ліцеїсти дізналися багато корисної інформації про мобільні телефони, правила їх використання та вплив на організм людини.

В.Юрченко, О.Федюк, вихователі