В останній день січня для  вчителів предметників був проведений семінар на тему: «Технології інтерактивного навчання».

Свій виступ розпочала Швець Наталія Леонідівна зі слів відомого французького філософа та письменника Дені Дідро : «Людина, що не знає нічого, може навчитися; справа тільки в тому, щоб запалити в ній бажання вчитися».

Одним із пріоритетних напрямів реформування освіти в контексті положень Нової української школи визначено необхідність досягнення якісно нового рівня у вивчені іноземних мов. Іноземна мова- це не просто навчальний предмет, це ціла галузь, оскільки розкриває  перед людиною скарбницю іншомовної культури, нові стилі життя.

Оскільки мова залишається єдиною універсальною базою мислення, знання іноземної мови слід розглядати з погляду вдосконалення інтелектуальних здібностей.

На думку вчителя, основною метою інтерактивного навчання – створити  комфортні умови, за яких ліцеїст відчуває успішність, що робить продуктивним сам освітній процес.

Також Наталія Леонідівна зазначила, що на уроках англійської мови активно застосовує  технології  кооперативного навчання, ситуативного моделювання та опрацювання дискусійних питань. І як результат, інтерактивні методи навчання скомпонували низку цікавих для ліцеїстів  правил: кожна думка важлива;  не бійся висловитись;  ми всі – партнери;  обговорюємо сказане, а не людину; обдумав, сформулював, висловив.