24-25 вересня 2022 року   в м. Мукачево відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської  боротьби серед юнаків. На цих змаганнях брало участь понад 180 учасників з різних областей України, які виборювали право на участь  в Міжнародному турнірі в Швеції. Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» підтвердивши свій високий клас та майстерність здобули 3 нагороди: Чемпіоном🥇у ваговій категорії  57 кг став  Ковальов Артем  та здобув право участі в міжнародному турнірі. Срібним🥈призером у ваговій категорії  57 кг став Волощенко Євген, а бронзову🥉нагороду виборов Фурсенко Денис у ваговій категорії  38 кг.​​       

Вітаємо наших борців та їх тренерів з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог та мирного неба!🤼‍♂️💙💛

З 23 по 24 вересня 2022 року в місті Хмельницьку відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок U23. Випускниці  Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» взяли участь в цих змаганнях та показали такі результати:

Чемпіонкою🥇України стала Маланчук Лілія у ваговій категорії 53 кг, срібною🥈 призеркою у ваговій категорії 62 кг стала Лесковець Юлія, бронзу🥉чемпіонату виборола Поштар Анна у ваговій категорії 68 кг.

Вітаємо наших спортсменок  та їх тренерів із вдалим виступом, бажаємо подальших перемог🏆🤼‍♀️

24-25 вересня 2022 року  в м. Хмельницький відбувся відкритий обласний турнір «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби. Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» підтвердивши свій високий клас та майстерність здобули 4 нагороди: Срібним призером 🥈у ваговій категорії  35 кг став  Луцик Даніїл. Бронзові 🥉нагороди вибороли : Голда Владислав у ваговій категорії 66 кг, Мороз Богдан у ваговій категорії 47кг та Дідух Вікторія у ваговій категорії 60+ кг.

Вітаємо наших борців та їх тренерів з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог та мирного неба!🤼‍♂️💙💛