З 19 по 23 січня 2022 року на базі НСБ «Тисовець» (Львівська область) відбулась IV Гімназіада України з лижних гонок, в складі  команди Київської області взяли участь вихованці відділення лижних гонок.

Дарина Стрельнікова здобула срібну нагороду  в гонці на 5 км вільним стилем, Семенченко Анастасія та Мільшина Анастасія зупинилися за крок до п‘єдесталу  посівши 4 місця. Команда Київської області зайняла друге загальнокомандне місце

З 20 по 21 січня  2022 року в місті Запоріжжя відбувся  чемпіонат  України  з греко-римської  боротьби U-23 .

Впродовж двох днів на килимах запорізького палацу спорту “Юність” за нагороди національної першості змагались найсильніші класики з усіх куточків України. Серед них випускники комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» які показали такі результати: Шкляренко Валентин чемпіон у ваговій категорії 97 кг, Яковлев Олександр срібний призер чемпіонату у ваговій категорії 63кг, Алексєєв Микита бронзовий 🥉призер у ваговій категорії 87кг.

З 22 по 23 січня 2022 року в місті Києві відбувся чемпіонат України  з вільної боротьби. Ліцеїстка  41 групи Поштар Анна у ваговій категорії 65 кг виборола бронзову нагороду чемпіонату.

Випускники нашого закладу також взяли участь в змаганнях та вибороли бронзові нагороди: Лесковець Юлія у ваговій категорії 62 кг, Маланчук Лілія  у ваговій категорії 53 кг та Погосян Нарек у ваговій категорії 70 кг.

Тож вітаємо наших вихованців та  тренерів спортивних відділень з вдалими виступами і бажаємо подальших перемог!