Зима – чудова пора, коли ми можемо зігріти один одного теплом спілкування і радості. Вона вабить не лише сніжком та зимовими візерунками, а й новорічними розвагами та канікулами.

Напередодні свят, в рамках діяльності Клубу вихідного дня, були організовані цікаві й творчі заходи.

25 грудня 2021 року Юрченко В.В. організувала і провела годину спілкування «Католицьке Різдво.

Різдво вважають одним із найвизначніших християнських свят. Святий вечір занурює нас у повну атмосферу зимової казки та чарівництва. Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого з нетерпінням чекають цілий рік як дорослі, так і діти. Вона несе кожному з нас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій і бажань. Під час спілкування здобувачі освіти дізнались про традиції та звичаї українського народу, особливості святкування католицького Різдва.

26 грудня 2021 року Швець Н.Л. організувала для ліцеїстів кросворд  «Новорічний серпантин». Діти із захопленням і неабиякою спритністю давали відповіді на всі запитання у конкурсі. Розгадувати кросворди – надзвичайно корисно. Це тренує пам’ять, увагу і уяву людей, розвиває інтелектульно, допомагає удосконалити навички обчислень, перевірити свої знання, розширити кругозір та й, просто – це цікаве проведення дозвілля.

27 грудня 2021 року Редька Л.П. провела турнір з шашок «Новорічний настрій». Вихованці активно прийняли участь у турнірі. Перемогу здобула – Поштар Анна, ліцеїстка 41 групи. Завершилася програма не лише словами подяки та емоційним обговоренням, а й новорічними побажаннями!

Тож до наступної зустрічі і святкового настрою!Вихователі навчальних груп