Незабаром Новий рік, 

Переступить Ваш поріг! 

Хай до Вас він завітає, 

З тим, що серце забажає!

Зимові канікули – чарівний час, передноворічний настрій і очікування чуда. Вони дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким та присвятити час улюбленим заняттям.

У рамках Клубу вихідного дня, для мешканців гуртожитку,  вихователями організовано та проведено цікаві заходи. Литвиненко Оленою Володимирівною 23 грудня  святкова конкурсно-розважальна програма «Новорічна феєрія», де ліцеїсти із задоволенням підготували елементи новорічних костюмів, прийняли участь у святковій вікторині, дізналися багато нового і цікавого про традиції святкування в різних країнах світу, отримали солодкі подарунки та висловили побажання один-одному. Вечір приніс позитивні емоції, гарний настрій всім його учасникам.

24 грудня  Герегою Катериною Володимирівною майстер-клас по виготовленню декору «Стильні ялинки». Красиві новорічні ялинки ручної роботи – це не тільки красива прикраса інтер’єру, але і чудовий подарунок, який можна подарувати для коханих і дорогих серцю людей. Мешканці гуртожитку із натхненням виготовили новорічні прикраси, які є символом зимових свят і новорічного настрою.

Мельник Тетяна Степанівна та Стьопенко Юлія Олегівна 25 грудня провели годину спілкування «Дива Католицького Різдва». Це найбільше особливе та релігійне свято в католицькому світі, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається  в багатьох країнах світу 25 грудня на честь народження Божого Сина, що викупив гріхи людей своєю смертю. Вихованці дізналися багато нового про святкування Католицького Різдва та згадали його традиції.

Яскраві враження від добре проведеного часу допомагають нашим вихованцям у нелегкій справі.

 Мельник Тетяна Степанівна, вихователь