14 березня в  ліцеї , як і в усьому світі відзначали одне  з с незвичних свят – «День числа Пі». Адже  знання цієї математичної константи може вельми стати в нагоді в житті. Наприклад, якщо ви вирішите вирушити в кругосвітню подорож, це допоможе обчислити, скільки часу вам потрібно для того, щоб обігнути земну кулю по екватору, якщо відома ваша швидкість пересування. Озброївшись цією мотивацією, вчителі математики Усова Алла Анатоліївна та Жихарєва Тетяна Василівна підготували та провели виховний захід,  присвячений цьому магічному числу. Знаючи з досвіду, що краще один раз побачити ніж декілька почути, Тетяна Василівна запропонувала ліцеїстам І-го курсу обгорнути ниткою дно стакана, виміряти довжину цієї нитки за допомогою лінійки, виміряти діаметр, знайти частку першої величини на другу та,  нарешті,  озвучити результат. Практично діти переконалися, що число Пі починається із 3,14… . Цікаві математичні факти із живопису, музики, науки,  техніки повязані з цим магічним числом не залишили байдужим жодного учасника заходу.

Одним із таких фактів є те,  що італійці в цей день готують піцу, німці ставлять на стіл свинячий шпик, французи неодмінно готують що-небудь пікантне, а у нас в ліцеї подають запашний пиріг.

І на завершення свята була пропозиція  залишити  це чудове число Пі на серветках, що і зробили, створивши ланцюжок числа. На думку вчителів, свято вдалося: для когось воно було вперше,  а для когось востаннє. Тому, вдумайтесь в  слова Альберта Ейнштейна:”Є тільки два способи прожити своє життя. Перший – так, ніби ніяких чудес не буває. Другий – так, ніби все на світі є дивом”.