Учнівські екскурсії – чудова можливість дізнатися багато нового про міста нашої країни. Це спілкування з одногрупниками і друзями в невимушеній атмосфері, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Це ті події, які пізніше згадуються все життя.

Цікавою і змістовною була поїздка до славетного українського міста Львів, яку організувала класний керівник навчальної групи №11 Федюк О.М. з 09.11 по 12.11.18 року. Львів – унікальне місто. Під час екскурсії дітей вразила краса та неповторність архітектури, європейська культура та доброзичливість людей.

Ліцеїсти із захопленням проходили вулицями  старого міста, відвідували історичні місця, зокрема собор Святого Юра – покровителя Львова. Насолодилися красою і величчю багатьох храмів, серед яких Домініканський та Бернардинський собори. Відвідали Високий замок – старий тісний парк на горі, що височить над містом руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух. Особливо вразив Личаківський цвинтар – історико-культурний музей-заповідник, площею 40 га. Найсмачнішою подією стало відвідування шоколадної фабрики, майстерні пряників і карамелі, а також копальні кави.

Після численних екскурсій ліцеїсти мали багато вільного часу, за який вони самостійно дослідити місто. Старі будинки, що тісняться  між собою, затишні вулички, вимощені бруківкою, які разом з чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття. На думку дітей, Львів – це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду.

Радісні та щасливі, з сувенірами і незабутніми враженнями діти повернулися додому. Сподіваємося, що дана екскурсія покладе вдалий початок гарній традиції відвідувати дивовижні міста України вихованцями нашого ліцею.

 Ольга Миколаївна Федюк, класний керівник навчальної групи №11