2 жовтня благодійний Фонд «Happy Paw» за підтримки Міністерства освіти і науки України вже вдруге організовує в школах країни Всеукраїнський урок доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин», приурочений всесвітньому Дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.

Підключилися до цієї всеукраїнської акції і у стінах нашого закладу. Вчителі Волик Галина Павлівна та Скоропадська Світлана Олексіївна провели урок доброти з ліцеїстами 22 групи. В рамках акції учні ознайомилися з правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами вирішення проблеми бездомних собак і кішок, а також діючими правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

 Також ліцеїсти прослухали багато цікавої інформації про пам’ятники тваринам у різних країнах, дізналися про маловідомі факти про свійських та диких тварин.  Але учні не були пасивними глядачами та слухачами. Їх було поділено на дві команди. Правильні відповіді на питання вікторини оцінювалися солодкими призами. В кінці уроку за їх кількістю було визначено команду найкращих знавців тваринного світу. Кольорові слайди познайомили ліцеїстів  як з вимерлими так і рідкісними тваринами Київщини. Відеоролики ілюстрували теоретичний матеріал. Найбільше емоцій у глядачів викликало відео про кумедних домашніх улюбленців.

Такі уроки доброти дуже  потрібні в сучасному світі. За результатами проведення заходу Національним реєстром рекордів України планується подолання минулорічного рекорду України – «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений протягом одного дня». Для подолання минулорічного рекорду потрібно провести більш 6542 уроку в один день, а саме 2 жовтня 2019 року.

Вчителі Волик Г.П. та Скоропадська С.О.