З 4 по 6  жовтня благодійний Фонд «Happy Paw» за підтримки Міністерства освіти і науки України вже вдруге організовує в школах країни Всеукраїнський урок доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин», приурочений всесвітньому Дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.

Підключилися до цієї всеукраїнської акції і у стінах нашого закладу. Вчителі Волик Галина Павлівна та Скоропадська Світлана Олексіївна провели урок доброти з ліцеїстами 11 групи. В рамках акції учні ознайомилися з правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами вирішення проблеми бездомних собак і кішок, а також діючими правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

 Також ліцеїсти прослухали багато цікавої інформації про пам’ятники тваринам у різних країнах, дізналися про маловідомі факти про свійських та диких тварин.  Але учні не були пасивними глядачами та слухачами. Правильні відповіді на питання вікторини оцінювалися солодкими призами. Кольорові слайди познайомили ліцеїстів  як з вимерлими так і рідкісними тваринами Київщини. Відеоролики ілюстрували теоретичний матеріал. Найбільше емоцій у глядачів викликало відео про кумедних домашніх тварин, відеогазета про домашніх улюбленців ліцеїстів  та відеоролик на вірш Е.Асадова про руду дворнягу. Крім цього, в холі ліцею всі милувалися газетою «Наші домашні улюбленці», яка містила фотографії ліцеїстів та викладачів з їхніми домашніми тваринами.

Такі уроки доброти дуже  потрібні в сучасному світі.