На жаль, не із сторінок страшних літописів і не з легенд та переказів увірвалось у наше життя це лячне і моторошне слово…Війна. Слово, яке бринить пострілами гармат і вибухів, криками та стонами людей…

З метою виховання в здобувачів освіти почуття любові до рідного краю, до народних та державних символів українського народу, бажання творити добро з відкритою душею та великим серцем класними керівниками ІІ курсу Тетяною Мельник та Наталією Швець у рамках проєкту «Непереможна Україна» були організовані та проведені онлайн години спілкування «Україна – єдина країна», «Незламний дух воїнів ЗСУ». Ліцеїсти разом з класними керівниками з радістю долучились до флешмобу «Де б я не був, Україна в серці». Також декламували вірш «Без імен», присвячуючи його усім українським героям, які боронять нашу рідну землю.

Під час заходів здобувачі освіти усвідомили, що вони народилися на чудовій, багатій, мальовничій землі — на нашій славній Україні. Пишаються тим, що наша держава ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни, а лише захищала та захищає себе від ласих на чуже добро близьких і далеких сусідів.

Вихованці завжди будуть пам’ятати самовідданість української армії, яка вразила та надихнула весь світ. Ми віддаємо шану мужності Збройним силам України, вболіваємо за них, молимося та допомагаємо.

Н. Швець, Т. Мельник, вихователі.