Сьогодні в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Гіркі події сьогодення не залишили байдужими наших ліцеїстів.

20 лютого було проведено загальноліцейський захід щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня полинула в небеса», завдяки якому до сердець молоді вдалось донести одну із найтрагічніших сторінок історії України ХХІ століття.

Під час заходу транслювалися фрагменти документальних фільмів, прозвучали вірші про подвиг героїв, в яких відчувався біль і смуток за загиблими, які засвідчили безмежну любов до своєї країни та свого народу. У цей день – наш обов’язок вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які загинули за свободу, за честь, за волю своєї Батьківщини.

Жодного з нас події, що відбувалися, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але спогади завжди житимуть у наших серцях.

Мельник Т., виховательФедюк О., вихователь