В сучасному світі технологій та інновацій важливо не забувати і про власне здоров’я, адже воно є основою нашого життя.

20 тисяч українців щороку інфікуються ВІЛ/СНІДом. За тридцять років зареєстровано понад 300 тисяч таких випадків. Однак фахівці переконанні, що кожна друга людина, інфікована ВІЛ, не знає про свій статус. Тому, щоб застерегти себе від даного захворювання, потрібно знати всі небезпеки та ризики.

Так і в ліцеї-інтернаті, для формування відповідальної і безпечної поведінки здобувачів освіти, з метою підвищення рівня їх обізнаності щодо збереження власного здоров’я, надання достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, профілактики передачі ВІЛ серед молоді та формування навичок здорового способу життя 5 грудня 2019 року для ліцеїстів ІІ курсу проходила зустріч з завідувачем Центром профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом – Деденістовою Інною Костянтинівною.

Дана лекція сприяла ґрунтовному оволодінню ліцеїстами повною та достовірною інформацією про ВІЛ/СНІД, шляхи його передачі, ситуації ризику, розвінчання міфів. Також допомогла сформувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, свідоме ставлення до власного здоров’я та поведінки щодо профілактики поширення ВІЛ-інфекції.

Л. Абдуліна , педагог соціальний